19 Haziran 2013

Penti Babet Çorabı


Merhaba,
Bir gün bir çorap postu yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Ama gün bugünmüş.
Malum yaz geldi babetleri hepimiz seviyoruz ve onlarla rahat ediyoruz.Benim en sık yaşadığım sorun babeti çıplak ayakla giyememem. Yani ya yara oluyor ya terlediği için kayıyor. Bir de evim dışında başka bir yerde ayakkabılarımı çıkaracaksam çıplak ayakla basmaktan rahatsız oluyorum. Böyle saçma şeyler var yani ayaklarımla ilgili.
Ben de dedim ki belki benim gibi bu sorunları yaşayan başka hanımlar da vardır. Bir iki kelime edeyim bir de tavsiyede bulunayım.
Babetin içine giyilen ince babet çoraplarını biliyorsunuz. Ben bu çorapların şu ana kadar belki bin çeşidini denemişimdir. Bazıları fazla ince ya da fazla kalındı, bazılarının tonu tutmadı, çok genişti, bazıları çok dardı, ayağımın altına kaçardı. Bir sürü terane yani. Bu yaz başında Penti’ye yine toplu bir alışveriş yapmak için girdim. Penti’yi çok sever ve çanta çanta alışveriş yaparım. Baktım babet çorapları var. Bir de bunu deneyeyim diyerek iki çift aldım. Ben ten rengi aldım ama yanlış hatırlamıyorsam siyah rengi de vardı.
Onlarla bir kaç gün geçirdikten sonra işte bu dedim. Tam aradığım gibi ne ince ne kalın, tabanında kaydırmaz yapışkanları var ve kenarları geniş olmadığı için ayakkabıdan görünmüyor.
Sevdiğim ve beğendiğim bir ürünü başkalarının da ihtiyacı olur diye paylaşmak hoşuma gidiyor. İşte bu post da böyle yazıldı. Umarım faydalı olur. Penti babet çorabını tavsiye ediyorum. Yalnız yine her zamanki gibi fiyatını hatırlamıyorum, bir de foto ekledim :)
Çok sevgiler..
Bu yazıyı paylaş...
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Google+
 • Email This
 • Pin This
 • Share on Tumblr

6 yorum

 1. Bende kayma sorunundan kullanmaktan sogumustum yazıyı ıyıkı paylasmıssın ılk fırsatta deneyecegım :)

  YanıtlaSil
 2. Faydası dokunursa ne mutlu!

  YanıtlaSil
 3. ben de yıllardır babet giyememekten muzdaribim. aynen senin gibi birçok başarısız "babet çorabı" denemelerim oldu ve sonuç olarak hayatımdan "babet" olayını çıkardım. şu, senin "penti"lerle belki girebilir hayatıma benim de babetler:)

  sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Umarım faydalı olur zeze, babetleri seviyoruz :)

  YanıtlaSil
 5. Kesinlikle on numRa ben kullaniyorum harika...

  YanıtlaSil
 6. bende aylardır kullanıyorum çok memnunum..

  YanıtlaSil

 
© Deniz'in Şarkısı
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0