24 Ağustos 2016

Yoksa Siz Hala Neotempo Aşk Testlerini Çözmediniz Mi?

Test yapmayı sever misiniz? Ben bayılırım! Matematik ya da Türkçe testinden bahsetmiyorum tabii, aşk testlerinden bahsediyorum, aşk! Hiç gülmeyin, Allah aşkına siz söyleyin, kim aşk testlerini çözmekten bıkar ki bu hayatta? Hele bu aşk testleri, keyifli, komik, gizemli ve çarpıcıysa! “E ama hepsi de birbirinin aynısı, nereden bulacağız orijinal aşk testlerini?” dediğinizi duyar gibiyim. Sıkı durun, hemen söylüyorum! Türkiye’nin ilk sosyal paylaşım ağı olan Netompo’da tabii!


Geçenlerde yine ofiste sıkılmış bir şekilde sitelerde dolanıyorken Neotempo’nın aşk testlerini gördüm. İşte o andan sonra, işi falan unuttum. Neyse ki yan masadan arkadaşım, patron geliyor dedi de başımı kaldırabildim ekrandan. Gerçi sonrasında, ona da aşk testlerini gösterdim ve kızcağıza da testkolikliğimi bulaştırdım. Anlayacağınız, aşk testlerini çözerken kendinizi kaybedebilirsiniz çünkü birini yapsanız diğerini de yapmak istiyorsunuz ve bu hikâye zincirleme bir şekilde sürüp gidiyor. Bir de çözdüğüm testi, başka yanıtlar verseydim ne olurdu acaba, diyerek bir daha çözüyorum ben. Bu sayede bir nevi kendimi daha iyi tanımış oluyorum, verdiğim cevapları da hayatımda uygulamaya çalışıyorum. Neotempo’daki aşk testlerini çözerken en çok ‘Ruh eşinle ne zaman tanışacaksın?’ sorusunu yanıtladığım aşk testini beğendim diyebilirim. Ama iş yerindeki arkadaşımın favorisi ‘Sevgilin senin için doğru kişi mi?’ testi ile ‘Gerçekten aşık mısın?’ testi oldu. Laf aramızda, bu ara sevgilisiyle arası biraz limoni de o da umudu aşk testlerine bağlamış durumda.

Neotempo’nun aşk testlerini denedikten sonra, siz de bir test delisi olacaksınız, şimdiden söyleyeyim. Tabii Neotempo’nun testleri sadece bu kadarla sınırlı değil, kendinizi çok daha iyi tanımak istiyorsanız kişilik testlerini çözebilirsiniz. ‘Ne kadar profesyonelsin?’, ‘Nasıl bir arkadaşsın?’, ‘Kendine fazla mı yükleniyorsun?’ gibi testler benim en beğendiğim kişilik testleri arasına girdi bile. Kişilik testi de yetmedi, ben ruhumun derinliklerinde dolaşmak istiyorum diyenlerdeniz, o zaman psikolojik testleri denemelisiniz. Sevgilisinden ayrılmayı düşünen ve her gün ofise beş karış bir suratla gelen arkadaşım ‘Depresyonda mısın yoksa sadece üzgün mü hissediyorsun?’ testini çözdü ve gerçeklerle yüzleşti sonunda! Ay neyse, bu kadar dedikodu yeter. Siz boş verin arkadaşımı da Neotempo aşk testlerini hemen çözmeye başlayın.

Keyifli günler..
Bu yazıyı paylaş...
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Email This
  • Pin This
  • Share on Tumblr

0 yorum

 
© Deniz'in Şarkısı
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0