16 Ocak 2018

Sömestr Tatili için Öneriler

Merhaba,

Geçen hafta eşimin yeğenini Maslak Tim Show Center'daki Fareli Köyün Kavalcısı oyununa götürdük. En az onun kadar biz de eğlendik. Oldukça kaliteli ve eğlenceli bir oyundu. Ben de bu hafta yaptığım çekilişle bir takipçime davetiye verdim, umarım onlar da beğenir. Sömest tatili içinde yine Tim Show Center'ın iki temsilinden bahsedeceğim.

Uluslararası Rus Akrobasi Grubu’’ unutamayacağınız bir gösteriyle 25-28 Ocak tarihleri arasında TİM Show Center’da!


Yer çekimine meydan okuyan trapezciler, lastik kızlar, palyaçolar, bisiklet akrobatları, sihirbazlar, en görkemli şovlarıyla sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dünya çapında birçok ödül kazanmış birbirinden yetenekli 56 sanatçıyı bir araya getiren bu muhteşem görsel şov, heyecan dolu 6 gösteriyle TİM Show Center’da. "Uluslararası Rus Akrobasi Grubu" temposu hiç düşmeyen bir gösteriyle izleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

Uluslararası festivallerde birçok ödül kazanmış ve dünyanın birçok ülkesinde gösteri yapmış 56 kişilik ekibi bir araya getiren Uluslararası Rus Akrobasi Grubu izleyenlere adeta görsel bir şölen sunuyor…
Şovun en zor ve tehlikeli bölümlerinden birini sergileyecek olan ‘’Asadullin Grubu’’, özellikle tahterevalli akrobasisi ve Rus barı gibi alanlarda uzmandır. Topluluğun tüm üyelerinin aileleri birbirinden ünlü gösteri yıldızlarıdır. Dünyanın birçok yerinde şovlarını sergileyen grup akrobasi dalında ülkenin en başarılı sporcularından oluşmaktadır. Rustam Asadullin tarafından kurulan ekip Hollanda’da gerçekleşen Uluslararası Akrobasi Festivali’nde ‘’Bronz Palyaço’’ ödülünü kazanmıştır.

Seyircilerin gözlerini bile kırpmadan izlediği bir diğer bölümse Avatar Kızlar’ın yer aldığı bölümdür. Yaptıkları inanılmaz hareketleriyle kemiği olmayan insanlar olarak adlandırılan olağan üstü esneklikteki Avatar Kızlar, her yıl dünyanın farklı yerlerindeki çeşitli festivallere katılmaktadır. Dünya çapındaki bütün şovlarda yer alan grup özellikle Moğol tarzı numaralarıyla ünlüdür.

Gösterinin oldukça iddialı bir diğer ikilisiyse muhteşem paten dansı performansıyla izleyenlere büyülü anlar yaşatan paten ikilisidir. Çift; patenle gerçekleştirdikleri bu koreografiyi sergilemek için neredeyse tüm dünyayı gezmiştir.


2014 Sochi Kış olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonisinde yer alan ve birçok ödülün sahibi Mauglie Çocuk Grubu, bu özel gösteri için hünerlerini sergilemeye hazırlanıyor.Gösteri Gün ve Saatleri:

25.OCAK.2018, Perşembe SAAT: 19:30
26.OCAK.2018, Cuma SAAT: 19:30
27.OCAK.2018, Cumartesi SAAT: 13:00 ve 17:00
28.OCAK.2018, Pazar SAAT: 13:00 ve 17:00

Anadolu Ateşi “Kıvılcım” Sömestrde TİM Sahnesi’nde!


80 üstün yetenekli çocuktan oluşan Anadolu Ateşi “Kıvılcım” Çocuk Grubu 20 Ocak Cumartesi günü, TİM Show Center’da muhteşem bir şova imza atmaya hazırlanıyor.


Sibirya’dan Katar’a, Amerika’dan Japonya’ya 98 ülkede, 285 şehirde 5000 canlı performans ile 40 milyon izleyiciye ulaşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun, 4-16 yaş grubu 80 çocuktan oluşan Anadolu Ateşi “Kıvılcım” Çocuk Grubu muhteşem bir şova imza atmaya hazırlanıyor. Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen koreografisi, etnik ve modern dans kurgusu ile her yaştan izleyiciyi büyüleyen Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Grubu gösterisi 20 Ocak Cumartesi günü Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da sahneye taşınıyor.


Türkiye’de ve dünyada önemli başarılara imza atan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, dünya sahnelerinde edindiği başarıyı şimdi de çocuklarla paylaşıyor. 2000 çocuk arasından sınavla seçilen, 4 - 16 yaş grubu 80 yetenekli çocuktan oluşan Anadolu Ateşi “Kıvılcım” Çocuk Grubu sanatseverlere muhteşem performansları ile unutulmayacak bir gösteri sunuyor. Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın üstlendiği, hazırlık ve çalışmaları yaklaşık 2 yıl süren bu gösteride çocuklar, Anadolu Ateşi’nin efsaneleşmiş koreografisinin yanı sıra, içinde akrobasi ve jimnastikte olan yeni bölümlerle birlikte 80 dakikalık performans sergiliyorlar.

Sömestr tatilinde ailece izleyebileceğiniz bu muhteşem şovun biletleri TİM bilet gişesi ve Biletix’te.

Şimdiden iyi tatiller, iyi seyirler!
Bu yazıyı paylaş...
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Email This
  • Pin This
  • Share on Tumblr

0 yorum

 
© Deniz'in Şarkısı
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0