20 Mayıs 2018

A101 FırsatlarıMarket alışverişlerinizi yaparken mutlaka raflardaki ürünlerle birlikte fiyatlarına da göz atıyorsunuz. Her zaman indirimli ürünler daha cazip oluyor. Fakat her marketin de tüm ürünlerinde indirim uygulamadığın hepimiz biliyoruz. İşte bu yüzden ekonomik bir alışveriş yapabilmek için bazen alışveriş listesini birkaç farklı marketten karşılamak gerekebiliyor. Aslında bu durum daha önce A101 marketini keşfedenler için pek geçerli değil.

Tüm Ürünler İçin Uygun Fiyat Sunuyor
Çünkü A101 istisnasız tüm ürün gruplarında her zaman makul fiyat sunan marketler zinciri haline gelmiş durumda. Bunun farkında olanlar tercihini bu yönde kullanıyor ve ekonomik fiyat beklentileri de ziyadesiyle karşılanıyor. Sürekli ürünlerini yeniliyor olması da A101’in ön plana çıkan özellikleri arasında yer alıyor.
Hangi ürün için ne kadar fiyat sunduğunu merak edenler en yakın mağazaya uğrayabilir ya da a101.com.tr adresine tıklayabilir. Bu arada mağazanın mobil uygulaması da kullanıma açılmış. Mobil uygulama üzerinden en yakın mağazayı görmek mümkün oluyor ve hatta yol tarifi de alınabiliyor. Bu sayede market arama derdinden kolayca kurtulmuş oluyorsunuz.

A101 Perşembe İndirimleri Nedir?
Bu arada marketin indirim avantajlarını yeni keşfedenler için Perşembe günlerinden de söz etmek lazım. Her hafta Perşembe günlerinde bir kampanya düzenliyor. Farklı markaların farklı ürünleri bu kampanya kapsamında çok ciddi indirimler eşliğinde satışa sunuluyor. Özellikle en temel gereksinimler olan ürünleri kampanyaya dahil ettiği de dikkatlerden kaçmıyor.
Açıkçası kısa zamanda en çok tercih edilen marketler zincirinden birine dönüşmesinin A101 Perşembe kampanyalarıyla yakından ilgisi var. Çünkü bu denli bütçe dostu fiyatlar sunan marketlerin sayısı pek fazla değil. Haliyle indirim kavramı da cazibesini ikiye katlıyor. Perşembe günlerinde satışa sunulan ürünlerde indirim sadece o gün için geçerli oluyor. Bu yüzden kampanya “aldın aldın” sloganı ile sunuluyor.
Yıl boyunca fiyatlar her daim uygun olduğundan aynı ürün için daha fazla ödemek de pek mantıklı olmuyor. Haliyle artık daha fazla sayıda kişi ihtiyaçlarını bu marketten karşılamaya başladı. Zaten yakınlarda market bulmak da pek zor olmuyor. Çünkü A101 özellikle büyük kentlerde bir hayli fazla sayıda marketi hizmete açmış durumda. Perşembe günü kampanyalarına bir ara göz atın.


A101’de Ramazan Ayına Özel Fırsatlar Var
En temel ihtiyaçlardan oluşan Ramazan kolileri, yardımlaşma ruhunu yaşatmak adına tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca kahvaltılık ürünlerin de dahil olduğu pek çok gıda ürününde indirim de uygulanıyor. Bir hayli yüksek oranlarda uygulanan indirimlerden faydalanarak Ramazan ayında evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İhtiyaç sahipleri için alışveriş yapabilirsiniz. Gayet uygun fiyatlar sunulduğu için her bütçeye hitap eden ürünler Ramazan fırsatları olarak değerlendirilebilir. Web adresine tıklayarak hediye çeki gibi bu aya özel fırsatları görebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş...
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Email This
  • Pin This
  • Share on Tumblr

0 yorum

 
© Deniz'in Şarkısı
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0